• Rotterdam Swimming

    Rotterdam Swimming is een samenwerking tussen de Rotterdamse zwemverenigingen ZRZ, Z&PC Rotterdam en Racing Club. De besturing vind plaats in de beheercommissie. De besturen worden ondersteund door een management team dat diverse commissies aanstuurt.

  • Beheercommissie Rotterdam Swimming

    Voorzitter - Raymond Tobe (voorzitter@rotterdamswimming.nl)

    Secretaris - Vacature

    Penningmeester - Eric Reynart (eric@rotterdamswimming.nl)

    ZRZ - Andre van Nijnatten

    Z&PC Rotterdam - Judy Chan

    Racing Club - Christian Scholtes of Lars Wouters

  • Bestuur Z.R.Z.

    Voorzitter - Eric Reynart (eric.reynart@zwemmenrz.nl)

    Penningmeester - Petra van der Linden - de Bel (petra.linden@zwemmenrz.nl)

    Tweede penningmeester - Fija Reynart (fija.reynart@zwemmenrz.nl)

    Algemeen: bestuur@zwemmenrz.nl

  • Bestuur Z&PC Rotterdam

    Voorzitter - Arjen den Hollander (voorzitter@zpc-rotterdam.nl)

    Secretaris - Shari Kiljan (secretaris@zpc-rotterdam.nl)

    Penningmeester - Martijn Blok (penningmeester@zpc-rotterdam.nl)

  • Bestuur Racing Club

    Voorzitter - Tom van de Putte (voorzitter@racingclub.nl)

    Secretaris - Maud Hoofs (secretaris@racingclub.nl)

    Penningmeester - Peter Buijs (penningmeester@racingclub.nl)

  • Management Team

    Algemeen Manager - Christian Scholtes (christian@racingclub.nl)

    Technisch Manager - Lars Wouters (lars@racingclub.nl)